Stiskněte "Enter" pro přeskočení obsahu

Pálení metel

V sobotu 22. června se opět uskutečnila tradiční akce Pálení metel na Završí. Letošní rok byl ve znamení očekávání počasí. Předpověď se měnila jak na houpačce. Sobotní ráno nás uvítalo deštěm, ale výhled byl, že odpoledne už bude bez mráčku. Po obědě se skutečně vyčasilo, a tak jsme započali s přípravou.

Bylo to hektické, ale podařilo. Souběh více akcí a možná i zmíněného počasí se podepsalo na menší účasti, ale přesto si myslíme, že se akce povedla.  Úžasný západ slunce opět nezklamal,  poznali jsme nové vítěze v hodu hořící metlou a děti vyzdobené svítícími náramky připomínaly svatojánské mušky :o)

Dík patří všem, kdo se na kopec nad Lichnovem rozhodli a vyrazit a podpořit nás.  Tímto také děkujeme všem za pomoc na přípravě. Už se těšíme na stejném místě opět za rok.